Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Efekt feedu na Wescie


KomaNdoRamBoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takie osoby jak ty powinno się banować.

potwierdzam potem sie dziwimy ze kazdy na polaka ze ten grac nieumie i tp ... ciezko z silvera wyjsc bo wypadnie ci gra z polakiem albo innym trollem ale oczywiscie polak najgorszy .. no nie powiem wiekszosc grac nie umie .. ale bez przesady.. tylko pokazujesz ta nizsza nacje polakow..

 

@up caly czas teemo rankedy ? dobre jak mozna tylko 1 champem grac.. i potem sie dziwi ze feed .. 1/9 brawo powiem..

Opublikowano

brąz 3, grasz teemo, układasz lol z wardów bo przegrywasz.

w brązie pewnie przez nob timy?

 

 

Ehem, nie wiem czy czytasz moje posty, ale umiem pisać ,,noob'', więc nie wyjeżdżaj mi tu z tekstami dla dzieci neo.

Dla waszej informacji to był normal.

KomaNdoRamBoo_eune_64_3_logo.png

 

 

Jestę w brązię i się nię wstydzę.

Opublikowano

Nawiasem mówiąc to wtedy właśnie grałem z autorem tematu (Mordekaiser <3 ), ogólnie rozgrywka for fun i z nastawieniem na przegraną, bo Rambo dostał topa (tak - przegrał go xD). Dodam jeszcze, że to był normal, więc mi jak i reszcie to większej różnicy nie zrobiło.

 

+ no tak, napis 'LOL' efektem nudy, tylko trochę krzywo wyszedł

 

 

@@editek

 

Daj mi dowod, ze z nim grales i przegral topa. Takie gadanie to w przedszkolu mozesz wciskac.

Popatrz na chat, szósta linijka:

Kaliva has slain PogromcaNobów for a double kill.

elo xD

 

Topa przegrał, bo przed chwilą się przyznał + widziałem jak grał.

Opublikowano

Jesteś potocznym bob'em bez skill'a ,

pewnie jak ktoś by Ci napisał

"omg noob feeder go afk" , albo "wypierdalaj afkować"

to byś poszedł, tak się zastanawiam to był ranked?

Takie osoby powinno się banować.

 

BTW. lepiej zamknąć temat bo się flame zrobi, a temu

noobeczkowi pewnie o to chodzi.

 

@edit up mnie wyprzedził więc jednak normal :< ,

tak sobię jeszcze na farmę zerknąłem a ch*j co mi tam,

jebłem.

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

@up

To, że padła na mnie największa kontra ze skinem, to że trollowałem ma oznaczać, iż jestem noobkiem? Jestem pewien, że i ty na pewno miałeś taką samą sytuację.

KomaNdoRamBoo_eune_64_3_logo.png

 

 

Jestę w brązię i się nię wstydzę.

Opublikowano

@up

To teraz skin jest wyznacznikiem skilla? Ciekawe...

 

Normal czy nie ban i tak ci sie nalezy za trolling...

 

Btw masz az 1/9/0. Zabiles az 1 typa i nie pomogles przy zadnym innym killu a bylo ich 16. Gratuluje.

Opublikowano

Ludzie czytać nie potrafią i biorą wszystko na poważnie...

 

@Trzeba było się kurwa starać to ułożyć a nie tak krzywo xD Pamiętam co ja z kolegami w każdej grze przez 50 gier układaliśmy "RUSSIA KURWA" na rzece xD

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

Nawiasem mówiąc to wtedy właśnie grałem z autorem tematu (Mordekaiser <3 ), ogólnie rozgrywka for fun i z nastawieniem na przegraną, bo Rambo dostał topa (tak - przegrał go xD). Dodam jeszcze, że to był normal, więc mi jak i reszcie to większej różnicy nie zrobiło.

 

+ no tak, napis 'LOL' efektem nudy, tylko trochę krzywo wyszedł

Daj mi dowod, ze z nim grales i przegral topa. Takie gadanie to w przedszkolu mozesz wciskac.

Jungle - Lee Sin

Solo top - Tryndamere

Mid - Fizz

ADC - Blue Build Sivir

Support - Blitzcrank/Janna

Opublikowano

Przegrał topa czy nie, dostał kontrę czy nie, takich niedorozwojów powinno się banować na ip. Swój brak skilla uzasadniasz trollolowaniem. Pewnie dostałeś ostry wpierdol i wtedy wszystko sprzedałeś.

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Opublikowano

Daj mi dowod, ze z nim grales i przegral topa. Takie gadanie to w przedszkolu mozesz wciskac.

Sprawdz sobie na lolkingu, tak ciezko CI.

Topic@

Jak dla mnie temat zrobiony dla spamu i zeby troche potrolowac dlatego zamykam.

sstwc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...